KONTAKT

Biuro:
ul. Załogowa 17
GDAŃSK 80-557
e-mail: aps@apsdruk.pl; torbacz@torbacz.com.pl
telefon:

58 305 53 23,
58 320 37 89,
58 761 99 00,
58 761 99 01

zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Magazyny i produkcja:
Drukarnia APS
Załogowa 17 (za Papugarnią) Gdańsk.

Dział obsługi klienta:

Katarzyna Majewska
58 320 37 89
k_majewska@torbacz.com.pl

Dominika Dziurdzikowska
58 320 37 88
d_dziurdzikowska@torbacz.com.pl

Klaudia Szwaba
58 320 37 91
k_szwaba@torbacz.com.pl

Dział obsługi produkcji:)
Sylwia Cieszewska
58 305 53 23
s_cieszewska@torbacz.com.pl

Jerzy Giziński
58 320 3 790
j_gizinski@torbacz.com.pl

Adam Palicki
723 33 44 60
adam@apsdruk.pl

formularz kontaktowy

wyślij


Copyright © 2017 Torbacz sp. z o.o. – fabryka toreb reklamowych. All Rights Reserved | Design strony: Dwie Lewe Ręce | Wykonanie: Piotr Kowalewski

storna główna | skontaktuj się z nami | oferta | polityka prywatności | praca