O NAS

Produkcją toreb papierowych i reklamowych zajmujemy się od 1993 roku. Przez lata zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w produkcji opakowań. Dzięki rzetelności oraz terminowości wykonywanych zamówień zdobyliśmy zaufanie wielu stałych klientów.

Bazując na tym co umożliwiają nowoczesne techniki poligraficzne, produkując dla Państwa torby papierowe, foliowe czy bawełniane możemy sprostać każdemu życzeniu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podołać realizacji nawet bardzo zaawansowanych technologicznie zamówień. Nasza oferta obejmuje zarówno torby papierowe proste i skromne jak również ekskluzywne torby z bogatymi wykończeniami.

Ponieważ szanujemy Państwa czas, gwarantujemy krótki termin realizacji zamówienia.
Oferowane przez naszą Firmę torby reklamowe, papierowe, bawełniane czy foliowe mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości, ponieważ jesteśmy producentem.
Bardzo chętnie doradzimy Państwu w zakresie doboru odpowiednich opcji dla uzyskania najlepszego efektu, zarówno pod względem estetyki, oraz funkcjonalności torby.
Celem naszej Firmy jest satysfakcja i zadowolenie każdego klienta. Dlatego współpracujemy zarówno z dużymi jak i małymi firmami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas toreb foliowych, papierowych i tekstylnych.

NA NASZĄ OFERTĘ SKŁADAJĄ SIĘ

TORBY PAPIEROWE
TORBY BAWEŁNIANE
TORBY FOLIOWE

WYCEŃ SWOJĄ TORBĘ

skontaktuj się z namiCopyright © 2017 Torbacz sp. z o.o. – fabryka toreb reklamowych. All Rights Reserved | Design strony: Dwie Lewe Ręce | Wykonanie: Piotr Kowalewski

storna główna | skontaktuj się z nami | oferta | polityka prywatności | praca