Torby papierowe

Torby papierowe to opakowania podnoszące prestiż i budujące wyjątkową atmosferę wokół marki czy produktu. Wykorzystywane coraz szerzej od sklepów sieciowych i designerskich butików po konferencje i spotkania firmowe. Praktyczny brak ograniczeń w zakresie nakładów minimalnych pozwala przygotować torbę papierową z nadrukiem by podkreślić wyjątkowość wydarzenia lub produktu.

Torby papierowe ręcznie klejone 0085to najbardziej eleganckie z  całej gamy toreb. Torby te dają najwięcej możliwości  w dostosowaniu formy, kształtu i materiału do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nawet najbardziej skomplikowane projekty agencji reklamowych mogą zostać zrealizowane.

Poza samym nadrukiem na torbach możemy wybierać spośród wielu rodzajów papierów: zwykłych i ozdobnych, gładkich i fakturowanych, barwionych i białych.

Dopełnieniem druku mogą być też rożnego rodzaju hot-stamping z folii metalizowanych, tłoczenia oraz foliowanie matowe lub błyszczące. Nie bez znaczenia jest też rodzaj uchwytu, który może być wykonany ze sznurka, wstążki, skręconego papieru lub wycięty w torbie.

W przypadku toreb papierowych ręcznie klejonych jesteśmy w stanie stworzyć je w praktycznie dowolnym rozmiarze czy kształcie. Posiadamy również bardzo duży zestaw gotowych wykrojników co umożliwia dobranie rozmiaru torby bez ponoszenia kosztów przygotowania wykrojnika.

 

Torby klejone automatycznie 0112to torby, których zaletą jest dość niski koszt produkcji. Podobnie jak torby foliowe, torby te przy większych nakładach drukowane są metodą fleksodruku na papierowej wstędze. Dopiero po druku torby są składane i cięte na maszynie do zadanego formatu. W trakcie składania doklejany jest również uchwyt ze skręconego bądź złożonego papieru. Tego typu torby spotkamy w sklepach sieciowych (drukowane flexo) lub w małych sklepach (drukowane sitem).

 

Wykaz dostępnych rozmiarów (wykrojników)