Torby foliowe

Torby foliowe są najczęściej i najchętniej używane w masowym marketingu. Dzięki swojej wytrzymałości, funkcjonalności oraz niskiej cenie są nieodzownym narzędziem biznesowym. Torby foliowe produkujemy z granulatów o niskiej gęstości LDPE, wysokiej gęstości HDPE oraz o średniej gęstości MDPE. W trosce o środowisko naturalne w trakcie produkcji folii dodajemy do niej dodatki oxo-biodegradowalne (d2w).

 

Torba z folii LDPE

Torba z folii LDPE

Torby foliowe z LDPE.  Z granulatu LDPE produkujemy torby reklamowe o grubości powyżej 40 mikrometrów.  Są to torby z uchwytem DKT (wzmocnione wycięcie) lub soft loop (dogrzany uchwyt z paska folii). Na tych torbach najlepiej prezentują się nadruki reklamowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

Torba z folii HDPE

Torba z folii HDPE

Torby  foliowe z HDPE.  Wykonane z tej folii torby najczęściej spotykamy w sklepach i marketach. Najczęściej o grubości poniżej 20 mikrometrów, a nawet 10 um. W formie koszulki lub z wyciętym uchwytem. Funkcjonują raczej jako jednorazówki z prostym nadrukiem, choć w aptekach możemy spotkać takie torby nawet z nadrukiem zdjęciowym. Z tej foli produkujemy również worki na opony.

 

 

 

 

 

Torba z folii MDPE

Torba z folii MDPE

Torby  foliowe z MDPE. To coś pośredniego między torbami z HDPE i LDPE. Torby te, zwłaszcza bezbarwne przypominają torby wykonane z kalki technicznej i dają wrażenie zmrożonej folii.

Pierwszym etapem przy produkcji toreb jest wytworzenie rękawa foliowego o określonym kolorze, średnicy i grubości. Rękaw ten dopiero w kolejnym etapie jest zadrukowywany. Ta operacja wygląda podobnie dla wszystkich toreb foliowych, bez względu na rodzaj granulatu czy ilość warstw folii.

Dopiero rodzaj uchwytu określa na jaką maszynę zgrzewająco-wycinającą trafi dany rękaw foliowy.

 

 

 

 

Uchwyt wycinany DKT            Uchwyt dogrzewany soft-loop              T-shirt